Blog

Krzesła ortopedyczne dla utrzymania zdrowia kręgosłupa

Krzesła ortopedyczne dla utrzymania zdrowia kręgosłupa

Osoby dotknięte zmianami degeneracyjnymi kręgosłupa bardzo często narzekają na ból pleców, który może nasilać się podczas siedzenia. Niestety bardzo często ze względu na rodzaj wykonywanej pracy osoby takie zmuszone są do przebywania w pozycji siedzącej i to przez wiele godzin. W takiej sytuacji warto wybierać  krzesła medyczne.

Continue reading „Krzesła ortopedyczne dla utrzymania zdrowia kręgosłupa”
Fotel Coco bs hd – czym się charakteryzuje?

Fotel Coco bs hd – czym się charakteryzuje?

Fotel biurowy to bardzo ważny element związany z pracą przed ekranem monitora komputera. Element ten powinien zapewniać komfort i pozytywnie wpływać na nasze zdrowie. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które niekoniecznie spełniają określone wymagania. Dlatego też wybór fotela biurowego wcale nie jest łatwy. Czym powinien charakteryzować się dobry fotel biurowy? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze właściwego krzesła biurowego?

Continue reading „Fotel Coco bs hd – czym się charakteryzuje?”
Jak urządzić pokój dla dziecka? Praktyczne rady i wskazówki

Jak urządzić pokój dla dziecka? Praktyczne rady i wskazówki

Stoisz przed trudnym zadaniem i nie wiesz jak urządzić pokój dla dziecka? Chcesz aby przestrzeń dla malucha była dostosowana do jego potrzeb, zapewniała mu maksymalny poziom bezpieczeństwa i stwarzała przyjazne warunki do rozwoju? Nie wiesz na co zwrócić uwagę podczas aranżacji przestrzeni? Sprawdź, jak uniknąć błędów i przygotować idealne miejsce dla Twojego dziecka.

Continue reading „Jak urządzić pokój dla dziecka? Praktyczne rady i wskazówki”
Krzesła dla dzieci – inwestycja w zdrowie

Krzesła dla dzieci – inwestycja w zdrowie

Krzesła dla dzieci dobre dla pleców

Współcześnie, dzieci są narażone na wiele czynników, które bardzo źle wpływają na ich kręgosłup. Ciężkie tornistry dźwigane w drodze do szkoły, nieodpowiednia pozycja podczas gry na komputerze czy przeglądania wiadomości w telefonie. Również długie godziny spędzone na odrabianiu zadań domowych nie pozostają bez echa w późniejszych etapach życia.

Continue reading „Krzesła dla dzieci – inwestycja w zdrowie”
Wystrój biura – jak prawidłowo o niego zadbać?

Wystrój biura – jak prawidłowo o niego zadbać?

Wystrój biura jest ważny

Biuro to przestrzeń, która musi być odpowiednio urządzona pod względem wygody, zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. Wymaga to wyboru odpowiednich mebli, a także właściwego rozmieszczenia wszystkich elementów wyposażenia. Wystrój biura to ważny aspekt, którego nie można pominąć.

Continue reading „Wystrój biura – jak prawidłowo o niego zadbać?”